فلاش تانک ایران

3 کالا

فلاش تانک ایران

فلاش تانک ایران یکی از شرکت های تولید محصولات فلاش تانک های توکار و روکار می باشد.

این شرکت فعالیت خود را از سال 1360 به طور رسمی با راه اندازی اولین خط تولید شروع کرد و امروزه یکی از بزرگترین کارخانه های تولید فلاش تانک توکار و روکار در مدل های مختلف وال هنگ ، متعلقات توکار فلاش تانک ، فلاش تانک های روکار و همچنین مدل های مختلف کلید فلاش تانک است.

امروزه فلاش تانک یکی از ملزومات مهم سرویس های بهداشتی می باشد که با استفاده از آن می توان پاکیزگی و نظافت سرویس های بهداشتی را رعایت کرد.

محصولات فلاش تانک ایران

از محصولات شرکت می توان فلاش تانک توکار مدل وال هنگ ایران ، فلاش تانک مدل کلاسیک با نیم فریم گالوانیزه ، فلاش تانک مدل کلاسیک ، کاسه وال هنگ فلاش تانک ، شاسی تخلیه فلاش تانک توکار (پنل کلید فلاش تانک)، فلاش تانک های روکار دکمه ای فوق باریک اسلیم و اولترا اسلیم و متعلقات فلاش تانک اشاره کرد.

فلاش تانک توکار مدل وال هنگ

فلاش تانک توکار ایران مدل وال هنگ یکی از محصولات توکار این شرکت است.

فلاش تانک توکار مدل وال هنگ دارای یک آهن استراکچر یا فریم فلاش تانک است که در داخل دیوار سرویس بهداشتی نصب می شود.متعلقات فلاش تانک مانند مخزن و توپی در داخل استراکچر فلاش تانک نصب میگردد.

پس از اتمام نصب استراکچر فلاش تانک ، توپی و مخزن فلاش تانک در داخل دیوار بر روی آن سیمان کاری میشود و کاشی بر روی آن نصب می شود و جای پنل کلید فلاش تانک و شاسی تخلیه فلاش تانک توکار و همینطور محل پیچ وال هنگ بر روی استراکچر خالی می ماند.

پس از اتمام کاشی کاری وال هنگ بر روی آهن نصب می شود و یا به اصطلاح سوار آهن استراکچر می شود.(بر روی استراکچر آهنی داخل دیوار پیچ می شود)

شاسی تخلیه فلاش تانک توکار بر روی جای خود قرار می گیرد و نصب می شود و تخلیه مخزن با استفاده از آن انجام می شود.

فلاش تانک توکار مدل کلاسیک

فلاش تانک توکار ایران مدل کلاسیک در دو مدل کلاسیک ساده و فلاش تانک توکار مدل کلاسیک با نیم فریم گالوانیزه تولید می شود.

فلاش تانک توکار کلاسیک

فلاش تانک توکار کلاسیک یکی از محصولات تولیدی شرکت ایران می باشد که به منظور رعایت بهداشت و پاکیزگی سرویس های بهداشتی ایرانی و کلاسیک استفاده میگردد.

این محصول با نصب شدن داخل دیوار و لوله کشی به داخل سرویس ایرانی از داخل دیوار به صورت مخفی نصب می شود و دارای یک پنل کلید می باشد که عملیات تخلیه فلاش تانک با آن انجام می پذیرد.

فلاش تانک توکار کلاسیک با نیم فریم گالوانیزه

این مدل از فلاش تانک توکار کلاسیک با نیم فریم گالوانیزه دارای یک آهن در دور فلاش تانک است. این مدل نیز همانند مدل کلاسیک در داخل دیوار نصب می شود و لوله آن به صورت مخفی به داخلی سرویس ایرانی نصب میگردد.

وال هنگ فلاش تانک ایران

وال هنگ فلاش تانک ایران در مدل های مختلفی تولید میشود.هر کدام از این مدل ها دارای رنگ بندی مختلفی می باشد.

از مدل های وال هنگ ایران میتوان به وال هنگ ویرپول ، وال هنگ موج ، وال هنگ آماتیس و وال هنگ توپراک اشاره نمود.

وال هنگ ایران مدل ویرپول یکی از مدل های محبوب وال هنگ این شرکت می باشد که دارای طراحی زیبا در رنگ های مختلف و به صورت بیده دار و بدون بیده در رنگ های مختلف تولید و عرضه می گردد.

شاسی تخلیه فلاش تانک توکار ایران ( پنل دکمه فلاش تانک )

شاسی تخلیه فلاش تانک توکار یا همان پنل کلید فلاش تانک است که بعد از نصب فلاش تانک در داخل دیوار و اتمام کاشی کاری بر روی تعبیه شده بر روی دیوار نصب میشود.

کلید فلاش تانک ایران در مدل های مختلفی تولید و عرضه میگردد.همچنین دارای رنگ بندی های مختلفی است که سعی بر این داشته هر شخصی با هر سلیقه ای بتواند کلید فلاش تانک خود را انتخاب کند.

از پنل های شاسی تخلیه فلاش تانک توکار ایران می توان در هر دو مدل فلاش تانک توکار زمینی (کلاسیک) و یا فلاش تانک توکار مدل وال هنگ استفاده کرد و کلید های هر دو مدل برای هم قابل استفاده می باشد.

فلاش تانک روکار ایران

شرکت فلاش تانک ایران تمام سعی و توان خود را بکار برده تا بتواند فلاش تانک های ظریف و فوق باریک را تولید کند که از لحاظ فضای سرویس بهداشتی ، فضای کمتری را اشغال کند. در حال حاظر  این شرکت تولید کننده ظریف ترین فلاش تانک روکار (فلاش تانک اولترا اسلیم) در کشور می باشد.

فلاش تانک اولترا اسلیم (فوق باریک)

فلاش تانک ایران مدل اولترا اسلیم با طراحی فوق باریک در دو مدل اولترا اسلیم لوله توکار و لوله روکار تولید می شود.

در مدل اولترا اسلیم لوله توکار مخزن فلاش تانک به صورت روکار بر روی دیوار نصب می شود. در مدل اولترا اسلیم لوله روکار فلاش تانک بر روی دیوار نصب شده و لوله آن نیز به صورت روکار از روی دیوار به کاسه توالت متصل می شود.

همینطور در فلاش تانک اولترا اسلیم دکمه تخلیه فلاش تانک بر روی فلاش تانک تعبیه گردیده است. فلاش تانک فوق باریک اولترا اسلیم فضای کمتری نصب به دیگر فلاش تانک ها اشغال می کند.

یکی دیگر از مدل های پر طرفدار فلاش تانک روکار مدل اپال می باشد. فلاش تانک روکار اپال نیز دارای ظرافت خاصی دارد که باعث اشغال فضای کمتری می باشد.(ضخامت فلاش تانک اپال 7 سانتی متر می باشد)

فلاش تانک اپال دارای تخلیه 2 زمانه می باشد. همینطور این مدل نیز در رنگ های مختلفی تولید و عرضه میگردد.

نماینده فلاش تانک ایران

فروشگاه آکونیل فیدار نماینده رسمی فلاش تانک ایران می باشد. شما میتوانید برای خرید محصولات این شرکت به 3 صورت اینترنتی ، تلفنی و حضوری اقدام فرمایید.

نمایندگی فلاش تانک ایران باعث شد تا عرضه کننده مستقیم محصولات این شرکت باشیم و بتوانیم با بهترین تخفیف و قیمت به شما مشترین عزیز تقدیم نماییم.

فروشگاه آکونیل فیدار نماینده فلاش تانک ایران همیشه سعی بر این داشته تا محصولات با بهترین قیمت و ضمانت گارانتی در سریع ترین زمان ممکن به دست شما عزیزان برسانند.

شما میتوانید برای خرید عمده محصولات همراه با تخفیفات ویژه و قیمت مناسب با ما تماس حاصل فرمایید تا از شرایط فروش عمده فلاش تانک ایران باخبر شوید.

از مزیت های خرید محصولات ایران در نمایندگی فلاش تانک ایران میتوان به گارانتی محصول، ضمانت اصالت کالا ، ارسال سریع و اکسپرس محصولات ، تضمین بهترین قیمت و تخفیف، مشاوره رایگان خرید و همینطور ارسال به سراسر کشور اشاره کرد.

همچنین در صورت نیاز می توانید به صورت حضوری از مدل های فلاش تانک در شوروم و نمایشگاه ما دیدن کرده تا انتخابی راحت و آسوده را داشته باشید.

شما میتوانید برای استعلام از قیمت، موجودی و خرید عمده فلاش تانک با ما تماس حاصل نموده تا از شرایط فروش عمده فلاش تانک بهره مند و مطلع شوید.

فروشگاه آکونیل فیدار

فروشگاه لوازم ساختمانی آکونیل فیدار با بیش از 2 دهه سابقه فعالیت در صنف لوازم بهداشتی و ساختمانی این اطمینان را به شما می دهد که تمامی سفارشات شما با بهترین قیمت بوده و تمامی محصولات گارانتی و ضمانت فروشگاه و کارخانه را شامل می شوند.

پیشرفت فناوری و تکنولوژی باعث شد تا اکثریت صنف ها و مشاغل با راه اندازی اپلیکیشن و یا وبسایت اینترنتی، محصولات و خدمات خود را در بستر اینترنت به صورت آنلاین ارائه دهند و به فروش برسانند.

همین امر باعث شد تا یک سایت فروشگاهی در این صنف برای محصولات ساختمانی و لوازم بهداشتی خانه و آشپزخانه راه اندازی کنیم.

محصولات ارائه شده در فروشگاه آکونیل فیدار دارای طیف گسترده ای از لحاظ برند، توکار و روکار بودن محصول، مشخصه ها، مدل های متنوع و رنگ بندی و… در برندهای معتبر ایرانی و خارجی است و با بهترین تخفیف و کمترین قیمت به فروش می رسند.